שפכטל אמריקאי


במדינת ישראל בשנים האחרונות השפכטל האמריקאי תפס עמדות מפתח בכל תחומי השיפוץ והבנייה. חברות רבות מציעות שירותי עבודות בשפכטל אמריקאי אבל רק מעטים מאוד באמת יודעים לעשות אותה בצורה נכונה. זאת עבודה קשה שמורכבת מכמה שלבים חשובים שדורשים ניסיון וגישה מיוחדת.

העבודה קשה שבידיים של בעלי המקצוע מחברת לבניקו הופכת לאומנות אמתית! החברה שלנו מתמחת בעבודות שפכטל אמריקאי, צביעת דירה, צביעת חניונים, צביעת משרדים העסקיים ונחשבת לאחד החברות המובילות ביותר במרכז הארץ.

שפכטל אמריקאי - עבודות צבע, צבעי במרכז - חברת לבניקו

החלקת קירות - עבודות צבע, צבעי במרכז - חברת לבניקו

החלקת קירות בשפכטל אמריקאי

האם יצא לכם פעם לגעת בקירות חלקות ממש כמו משי? נכון שזה נעים? את התוצאות האלו אפשר להשיג אך ורק בעזרת בעלי המקצוע בתחום. החלקת קירות בשפכטל אמריקאי הוא חלק החשוב ביותר לפני צביעת דירה. לזה איך שהעבודה תתבצע בשלבי החלקה, ללא בליטות וללא שקעים, יש משמות ענקית והשפעה ישירה על התוצאה הסופית לאחר הצביעה. בעזרת כלים חדשניים והידע רב בתחום אנחנו נעשה את החלקת קירות בצורה מושלמת, מקצועית ואחראית ואם נצטרך לעשות החלקה מספר פעמים - אנחנו נעשה את זה עד שלא תקבלו תוצאות מדהימות שלא חשבתם להגיע אליהם קודם.תמיד לשירותכם!

התקשרו אלינו עוד היום וקבעו פגישה יעוץ מקצועי חינם ללא שום התחייבות מצדכם על מנת שנוכל להציעה לכם אפשרויות רבות לחידוש ושדרוג ביתכם באופן משמעותי!  ויותר מזה – ציינו שהגעתם אלינו דרך האתר ותקבלו החנה מיוחדת של 20% על כל השירותים של החברה!
052-8535057