צביעת דירה


מה יכול להיות יותר טוב מלקבל את הדירה שלכם אחרי צבע טרי, נקיה ומצוחצחת כמו חדשה? להרגיש שהכנסתם בה כוחות ואנרגיות חדשות! אבל באותה מידה שצביעת דירה יכול להיות חלום שמתגשם זה גם יכול להיות סיוט שלא יגמר. כל זה תלוי בבחירה נכונה של אנשי מקצוע המתאימים ביותר לתחום. צוות המקצועי של חברת לבניקו על בסיס הידע והניסיון הרב בתחום עבודות צבע דואגים לזה שהחלום שלכם לא יהפוך לכאבי ראש ואתם תוכלו ליהנות מהתוצאות של העבודה שלנו עוד הרבה שנים!

העבודה הזאת דורשת דיוק וצומת לב לנקודות הקטנות ביותר כמו עבודה נקיה. לפני תחילת העבודה, מהרגע הראשון שאנחנו נכסנסים לדירה שלכם אנחנו עוברים ומכסים את כל האזור העבודה בקרטון וניילון, כדי שנוכל להחזיר לכם בית שמור, נקי ומבריק בסוף הפרויקט.

צביעת דירה - עבודות צבע, צבעי במרכז - חברת לבניקו

צביעת דלתות ומשקופים - עבודות צבע, צבעי במרכז - חברת לבניקו

צביעת דלתות ומשקופים

החלק בלתי נפרד מצביעת דירה אבל בהחלט עבודה שדורשת מקצועיות וידע בנושא מעבר לידע הבסיסי. יש כמה וכמה סוגי דלתות שעשויות מחומרים שונים ולכל סוג כזה קיימת טכניקת הצביעה שונה ומיוחדת. צביעת דלתות ומשקופים זאת עבודה לבעלי מקצוע בתחום ואנחנו נשמח לעזור לכם להגיע לתוצאות המפתיעות ביותר!


צביעת חדרי ילדים

אנחנו נותנים לזה דגש מיוחד כי מדובר כאן בחדרים שבדרך כלל באמת דורשים גישה מיוחדת לבחירת צבעים ושילובי צבע כדי ליצור אווירה נכונה שתואמת את הגיל. העבודה ברמה של אומנות שתיתן את האושר ושמחה רבה לילדים ומה יכול להיות יותר חשוב מזה?

צרו איתנו קשר וקבלו הנחות מיוחדות מחברת לבניקו לצביעת דירות שלושה חדרים ומעלה!
052-8535057 

צביעת חדרי ילדים - עבודות צבע, צבעי במרכז - חברת לבניקו