בחירת צבע לבית


רוצים לצבוע דירה אבל לא יודעים באיזה צבעים כדאי לבחור? אנחנו רוצים להרגיע אתכם – אתם לא לבד! הבעיה הזאת מוכרת היטב לאנשים רבים. אחרי הכל, הנושא של צביעת דירה באמת חשוב ולעשות בחירה נכונה לא פשוט בכלל. לכל צבע יש טמפרמנט משלו וכל אחד מהם משפיע באופן ישיר על המצב רוח של בן אדם. חשוב מאוד לקחת בחשבון את העובדה הזו כאשר חושבים על בחירת צבע לבית.

בחירת צבע לסלון וחדרי שינה:

כאשר בוחרים את צבע לחדר סלון כדאי מאוד לבחור צבעים מרגיעים אבל באותה מידה – צבעים שיוצרים את המצב רוח טוב. לחדרי סלון גדולים ומרווחים הצבעים כמו כחול, צהוב, זהב, ירוק-אפור, כחול-אפור המתאימים ביותר. עבור חדרי סלון קטנים יותר יש צורך לבחור צבעים שיכולים לייצר את האווירה חגיגית כמו צבע אפרסק, סגול או צהוב.

חדרי שינה הם המקומות המנוחה שלכם ומהסיבה הזאת הצבעים צריכים לשדר אווירה חמה ומרגיעה במיוחד. הקירות בחדרי שינה כדאי לצבוע בכחול, בז' או ירוק. לא מומלץ להשתמש בצבעים הבהירים מדי כי זה עלול להשפיע בצורה שלילית על המצב רוח שלכם.

בחירת צבע לחדרי ילדים:

שואלים את עצמכם באיזה צבעים כדאי לצבוע חדרי ילדים? מצד אחד הצבעים צריכים להיות בהירים יותר כדי שיתנו לילדים מוטיבציה לשחק ולהתפתח. לילדים בגילאים של בית הספר היסודי מתאימים צבעים – אדום וכתום. לתלמידי תיכון, ולסטודנטים – ירוק וכחול יתאימו בהחלת! יחד עם זאת, הצבעים הבהירים יכולים לעייף את הילד ומומלץ מאוד להשתמש בהם בזהירות ולא להגזים. אנו ממליצים לבחור בשילובים שונים של צבעים לבציעת חדרי ילדים. למשל אזורי שינה לצבוע בצבעים מרגיעים כמו כחול, בז' או אפור ובאזור המשחקים להשתמש בצעים בהירים כמו צבע אפרסק, כתום או צהוב.

לסיום אנחנו רוצים להגיד לכם שהדבר החשוב ביותר שתרגישו את עצמכם בבית בנוח והבחירה הנכונה של הצבעים לבית מאוד יעזור לכם בזה! במקרה ואתם צריכים יעוץ מקצועי בנושא של עבודות צבע במרכז חברת לבניקו אשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לבחור את הצבעים המתאימים ביותר לבית שלכם!

התקשרו אלינו: 052-8535057